Hakkımızda

Zirvede Ol Medya şirketi, teknolojik gelişmeleri ve bu alandaki yenilikleri takip ederek en iyi fikirleri sunmaya devam etmektedir. Güncel gelişmeler yakından takip edilirken, yaratıcı fikirler sunuyor ve başarılı çözümlerimizle gelişim sürecini destekliyoruz. Yine bu kapsamda hizmet ve çalışmalarımızda insan odaklılık esas alınmaktadır. İş süreçleriyle beraber yönetim politikamızı her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına uygulamaya devam ediyoruz. Aynı şekilde paydaşlarımıza da katkı sağlayarak medyanın yükselen gücü olma çabasında ilerliyoruz.

Firmamız BT sektörünün meydana getirdiği piyasada her zaman rekabet avantajını elde edebilmiştir. Çünkü bu sektörde değişim hızlıca yaşanır ve kaliteden ödün vermeden hizmet sunulmalıdır. Zirvede Ol Medya olarak çalışmalarımızı doğru bir şekilde planlıyor ve zamanında teslim ediyoruz.

Çalışmalarımız bu şekilde devam ederken her zaman güvenilir bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Etik ilkelere bağlı olan firmamız her zaman şeffaflık ilkesiyle ve yasalara bağlı bir şekilde hareket etmektedir. Taahhütlerimize bağlı bir şekilde sadakat, dürüstlük, profesyonel bakış açısı, bağlılık ve doğruluk gibi ilkelerden şaşmadan etkili işbirliği kurmanın gerekliliğine inanıyoruz.

Zirvede Ol Medya olarak mutlu bireylerden meydana gelen bir toplum için üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getiriyoruz. Dijitalleşme kapsamında ihtiyacınız olan tüm hizmetleri firmamızdan uygun fiyat ve kaliteli çalışma kapsamında talep edebilirsiniz.

Her zaman en son teknolojilerden yararlanırken hedeflerimize ulaşmak adına profesyonel çalışma arkadaşlarımızla beraber ilerlemeyi sürdürüyoruz. Sonuç olarak dijital anlamda ihtiyacınız olan her türlü çalışmayı artık firmamızdan alabilir ve dijital dünyadaki yerinizi almaya başlayabilirsiniz. Bizler uzun yılların verdiği deneyim sayesinde her zaman müşterilerimize yardımcı olmaya devam ediyoruz.

hakkimizda_stock

Misyonumuz

Bizler müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ettikten sonra en iyi hizmet ve teknolojiyi kullanımlarına sunmanın gayreti içerisindeyiz. Ayrıca bu sayede müşterilerimizin kendi işlerine odaklanmasını sağlıyor ve BT süreçlerini yine müşterilerimiz adına sürdürüyoruz. Misyon ilkelerimize her zaman bağlı kaldığımız için firmamızı tercih ve tavsiye eden kişi sayısı da artmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, yeni nesil BT hizmetleriyle beraber dijital dönüşüm teknolojilerini müşterilerimiz için sürdürülebilir hale getirmektir. Ayrıca bu sektörde lider firma olmak adına zamandan bağımsız olarak çalışmak, vizyonumuzun gerekliliğidir.

ZİRVEDE OL MEDYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
KIZILIRMAK MAH. DUMLUPINAR BLV. PASIFIK GAYRIMENKUL 3 C-1 160
ÇANKAYA, ANKARA – Türkiye
Telefon : 0 (850) 840 13 28
E-posta : info@zirvedeol.com
Vergi No : 9990843057 (BAŞKENT)
Ticaret Sicil No : 420016
Mersis No : 0999 0843 0570 0001

Sertifikalarımız

Google Certified
Microsoft Certified
Apple Certified