Kariyer

Ana Hedefler
Firmamız stratejileri doğrultusunda birtakım ana hedefler belirlemiştir. İlk olarak Zirvede Ol Medya, kurum kültürüne uyum sağlayabilecek ve sürekli gelişime katkıda bulunmak isteyenlere ulaşmayı amaçlamaktadır. Amaçlarımızı gerçekleştirmek amacıyla insan kaynaklarımızın da en iyi şekilde yönetilmesini sağlarken çalışanlar tarafından bu sürecin benimsenmesi, ana hedeflerimizdendir.

Temel Sorumluluk ve Prensipler
Firmamız temel değerlerin yayılımını sağlarken stratejilerimizle beraber ana insan kaynakları politikasını geliştirmeyi prensip kabul etmiştir. Ayrıca tüm dünyadaki modern faaliyetleri araştırmak, geliştirmek, organizasyon çalışmaları ve ana uygulamalar ile çalışmaları denetlemek gibi temel sorumluluk sahibi olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Kariyer Yönetimi ve Performans
Çalışanların iş hedef ve yetkinliklerini dikkate alarak performans değerlendirmesi yapan Zirvede Ol Medya ailesi, kişisel normlara uygun bir şekilde gelişimini sürdürmektedir.

Eğitim
Bünyemizdeki çalışanların başlattıkları projelerde en iyi olmalarını sağlarken onlara rehberlik yapıyor ve hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Ayrıca deneyimlerimiz, takım çalışmaları kapsamında yaygınlaştırılarak yeni projelere ışık tutmaya devam ermektedir.

İşe Alım Süreci
Firmamız, işe alım sürecinde her zaman stratejik hedefler doğrultusunda hareket etmektedir. Bu süreçte her zaman fark yaratacak ve değişime açık olan insan kaynaklarının firmamıza kazandırılması amaçlanmıştır.

Güvenlik, Sağlık ve Çevre Koruması
Bünyemizde yer alan çalışanların sağlık ve güvenliği her zaman önceliklidir. Ayrıca çevre korumasına da öncelik vererek yöneticilerimiz ve çalışanlarımızın uyumlu bir şekilde hareket etmesini sağlıyoruz. Yine bu konuda hizmet ilkelerine uyum sağlayarak belirli dönemlerde kontroller yapan firmamız, çalışanlarına eğitimler çerçevesinde şirket kültürünü aşılamaktadır.

Yan Haklar ve Ücret Yönetimi
Firmamızdaki çalışanların ücretleri, piyasa koşulları ve enflasyon oranına göre belirlenmektedir. Aynı zamanda performansa göre ücretlerin artışı söz konusudur. Yine bu süreçte şirketimizdeki eşit gelir dağılımı prensibine göre hareket ediyor ve tüm yan hakları da çalışanlarımıza sunuyoruz.

Çalışma Saatleri
Firmamız hafta içi sabah 09:00 ile akşam 18:00 arasında faaliyet göstermektedir. Öğle arası ise 12:00’dan 13:00’a kadardır.

İzinler
Şirketimizde uygulanan izinler, İş Kanunu’na göre belirlenmiştir.

Ücret Politikası
Firma olarak net ücret üzerinden çalışanlarımıza yılda 12 maaş ödenir. Ayrıca senelik 1 defa ücret artışı da uygulanır. Son olarak performansa dayalı prim sistemi de bulunmaktadır.

Yemek Seçenekleri
Çalışanlarımızın tamamına yıl bazında belirlenen tutarda yemek kartı verilmektedir.

kariyer_main_2

Kişisel Bilgileriniz

Adınız Soyadınız*

T.C Kimlik No

Doğum Tarihi*


Doğum Yeri*
Cinsiyetiniz*
Medeni Hal*
Ehliyet (Tarih ve Sınıf)

Askerlik Durumu

Ev Adresi*

Telefon Numarası
Cep Telefonu*
E-mail Adresi*
Kan Grubunuz

Öğrenim Durumu ve Mesleki Bilgiler

Öğrenim durumunuz*

En son bitirdiğiniz okulun adı*

Mesleğiniz*
Bildiğiniz yabancı dil
Çalışmak istediğiniz bölüm*
Başlayabileceğiniz tarih*

İş Deneyimleriniz

En son işyerinin adı*

Göreviniz*

Brüt Ücret

Çalışma Dönemi

Ayrılış Nedeni*

Hakkınızda Bilgi Alabileceğimiz Kişiler

Adı ve Soyadı*

Adresi

Telefonu*

Görevi*

Ek Dosyalar

CV dosyanız