Milestone Video Yönetim Yazılımı Destek Hizmetleri

1998’de kurulan Milestone Systems, merkezi Kopenhag, Danimarka’da bulunan, dünyanın önde gelen açık platform IP video yönetim yazılımı (VMS) sağlayıcısıdır.
Milestone XProtect® VMS güçlü, güvenilir, kullanımı kolay ve dünya çapında 100.000’den fazla kurulumla kanıtlanmış bir üründür. Gerçek bir açık platforma dayalı XProtect VMS, endüstrinin en geniş kamera yelpazesi ve erişim kontrolü, video analizi gibi sınıfındaki en iyi iş çözümleriyle çalışır.
XProtect VMS, dünya çapındaki yaklaşık 150 farklı tedarikçinin 3.500’den fazla IP kamerası ve sayısal video kayıt cihazı (NVR) ile uyumludur. Milestone, yeni cihazlarla uyumluluğunu artırmak için sürekli çalışır.
XProtect VMS, Milestone Entegrasyon Platformu Yazılım Geliştirme Kiti (MIP SDK) yardımı ile, erişim kontrolü, ihlal saptama ve video analizi gibi sınırsız sayıda uygulamaları entegre edecek olan çerçeve çalışmasını sağlar. XProtect ürün ailesi az sayıda kamera bulunan tek bir yerdeki bir gözetim sisteminden, karmaşık, dağıtılmış yapıdaki gözleme alanlarını içeren ve tek bir merkezden kontrol edilebilen gözetim sistemlerine kadar, tüm ölçeklerdeki gereksinimleri karşılar.
15’den fazla ülkede bölgesel ofisi ve satış temsilcisi bulunan Milestone Çözümleri, dünya çapında pek çok ülkede satılmaktadır.

Milestone XProtect® Video Yönetim Yazılımı (VMS)

Büyük yüksek güvenlikli kurulumlar için VMS olarak XProtect Corporate (Birden fazla konumda yayılmış olan büyük, yüksek güvenlik tesisleri için tasarlanmıştır) ve XProtect Expert (Merkezi yönetim gerektiren orta ve büyük ölçekli kurulumlar için ideal yazılım) kullanabilirsiniz.
Küçük ile orta ölçekli kurulumlar için ise VMS olarak XProtect Enterprise (olay sistem ölçeklenebilirliği gerektiren orta ve büyük ölçekli, birden fazla konumlu kurulumlar için uygundur), XProtect Professional (Kurulumun kapsamlı bir grafik genel bakışını isteyen orta ölçekli şirketler için idealdir), XProtect Express (Video analizine ihtiyacı olan küçük şirketler için düşük maliyetli yazılım), XProtect Essential (XProtect Essential, endüstrinin önde gelen VMS tedarikçisi tarafından sunulan ücretsiz video yönetim yazılımıdır) kullanabilirsiniz.
Ayrıca işlerinizi kolaylaştıracak çok sayıda eklentileri vardır. Bunlar, XProtect Access (Geçiş Kontrol Sistemi Entegrasyonu), XProtect LPR (Plaka Tanıma Sistemi), XProtect Retail (Mağazacılık Uygulamaları), XProtect Screen Recorder (PC ve Telefonların Ekranlarının Kaydedilme Sistemi), XProtect Smart Wall (Videowall Yönetimi), XProtect Transact (POS Entegrasyonu)

Milestone Husky NVR Serisi

Milestone sadece yazılım olarak değil aynı zamanda Husky NVR serisi ile bütünleşik Kayıt Sunucusu ve Yazılımı’da üretmektedir.
Milestone giriş seviyesi gözetim için şık dizayn, fansız NVR modellerinden, 10GbE NVR sunucu sınıf segmenti içinde endüstrinin en yüksek performanslı ağ video kaydedicilerine kadar çok sayıda değişik NVR sunmaktadır.

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin

Çalışma Saatleri

Pazartesi 9:00 - 18.00
Salı 9:00 - 18.00
Çarşamba 9:00 - 18.00
Perşembe 9:00 - 18.00
Cuma 9:00 - 18.00
Cumartesi 9:00 - 15.00
Pazar Kapalı