Yapısal Kablolama ve Network Çözümleri

Yapısal kablolama ve Network çözümleri kapsamında müşterilerimize, Fiberoptik Sistemler, Yapısal Kablolama Sistemleri, Lan ve WAN İletişim Ağları, Backbone POP Noktaları ve FTTX Çözümler, Sistem ve Sistem Entegrasyonu ile İşçilik Hizmetleri ve Proje Yönetimi hizmetlerini sunmaktayız.

Fiberoptik Sistemler ile Telekom, bilişim ve de otomasyon alanlarında kullanılmakta olan her türlü fiber optik sistemlerin dizayn çalışması, malzemelerinin temini, sistemin sonlandırılması, sistemin test edilmesi ve sürekli olarak bakımlarının gerçekleştirilmesi hizmetleri verilmektedir. Sistemin test edilmesi ve test sonrasında bakımı hizmetleri, alanda uzun yıllar boyunca deneyim kazanmış olan kişiler tarafından verilmektedir.

Yapısal Kablolama Sistemleri tarafından, her büyüklükte projenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan kablolamanın ve altyapının oluşturulması sağlanmaktadır. Projenin uygulanması için gerekli olan fiber optik, SFTP, UTP, STP, COAXIEL ve FTP kablolar, terminasyon kutusu, sıva altı ile sıva üstü kanallar, patch paneller ile kabinetler aracılığıyla yapısal kablolama sistemleri dizayn ve enstalasyonun yapılmasını sağlamaktadır.

LAN ve WAN İletişim Ağları ile günümüz teknolojisine uygunluk sağlayan hız, performans ve güvenirlilik ile etiketleşmiş olan svvitch, transmitter, hub, bridge, router, receiver ve converter gibi bütün iletişim cihazlarının temini, kurulumu, montajı ve konfigürasyonu yapılmaktadır. Ayrıca her boyutta LAN ve WAN’ların kurulum işlemleri de gerçekleştirilmektedir.

Backbone POP Noktaları ve FTTX Çözümleri kapsamında firmamız tarafından müşterilerimize yüksek kapasiteli geniş bant uygulamaları sağlanmaktadır. Bu geniş bantlar sayesinde haberleşmenin güçlü bir şekilde; sorun riski minimum seviyede olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Sistem ve Sistem Entegrasyonu çalışmalarıyla firmamız bünyesinde müşterilerimize bilgi teknolojileri konusunda farklı çözümler sağlanmaktadır. Sektörde kazanılmış deneyim, yıllar içinde biriktirilmiş bilgiler ve sahip olunan uzmanlık ile müşterilerimize sistemler üzerindeki entegrasyon çalışmaları için destek sağlanmaktadır. Bu çalışmalarımız sayesinde firmalar, yapacakları BT yatırımları ile risklerini ve maliyetlerini düşürebilmekte, performanslarını ve verimliliklerini arttırma şansı yakalayabilmektedir.

İşçilik Hizmetleri ve Proje Yönetimi çalışmalarımız kapsamında müşterilerimize geniş ve alanında uzman teknik ekibimiz aracılığıyla proje yönetimi ve işçilik hizmetleri de verilmektedir. Müşterilerimizin oluşturacakları projeler henüz proje aşamasında olduğu gibi dizayn aşamasında da, test aşamasında da uzman ekibimiz tarafından desteklenmektedir.

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin

Çalışma Saatleri

Pazartesi 9:00 - 18.00
Salı 9:00 - 18.00
Çarşamba 9:00 - 18.00
Perşembe 9:00 - 18.00
Cuma 9:00 - 18.00
Cumartesi 9:00 - 15.00
Pazar Kapalı