Dijital Artwall

Kategori:

Dijital artwall, yaratıcılığa göre ekran dizilimlerinin birbirinden farklı olarak tasarlanabileceği, her ekranın birbirinden bağımsız bir şekilde dikey, yatay ya da diyagonal formatta oluşturulabileceği ekranlardır. Bu ekranlar birleşik olarak kurulabileceği gibi aynı zamanda ekranlar arasında mesafe bırakılarak da kurulabilmektedir. Dolayısı ile dijital artwall tamamen müşterilerin beklentilerine uygun ve özel olarak oluşturulabilmektedir.

Dijital artwall, kullanıcıların hayal gücüne, beklentilerine, isteklerine, beğenilerine ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir bir nitelik taşımaktadır. Bu ekran sistemlerinde kombinasyon, ölçü ya da model kısıtlaması olmadığı için yaratıcı tasarımlarda bulunabilir. Bu ekranlarda daha çok markaların ön planda görünmesi sağlanmakta, standartların dışına çıkılarak fark yaratılması mümkün hale getirilmektedir.

Dijital artwall ekranlarında herhangi bir kısıtlılık olmaması nedeniyle proje bazında ekran ölçüleri de birbirinden farklı olarak tasarlanabilmektedir. Bu ekranların kurulumunun yapıldığı yerlerde kimi ekranlar yatay şekilde kullanılabilirken kimi ekranlar da dikey şekilde kullanılabilmektedir. Ayrıca oluşturulan özel içerik yazılımları aracılığıyla dijital artwall üzerinde istenilen içeriklerin yayınlanması mümkün olmaktadır.

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin

Çalışma Saatleri

Pazartesi 9:00 - 18.00
Salı 9:00 - 18.00
Çarşamba 9:00 - 18.00
Perşembe 9:00 - 18.00
Cuma 9:00 - 18.00
Cumartesi 9:00 - 15.00
Pazar Kapalı