Proje Yönetimi

Proje yönetimi hizmetleri, müşterilerin yeni bir sistem kurması, yeni bir servis oluşturması ve benzeri gibi durumlarda, yürütülmesi gereken işlerinin takibinin yapılmasını, girdi ve çıktıların takip edilmesini sağlayan, koordinasyon ve iletişim gerektiren durumlarda gerekli bağlantıların kurulmasını sağlayan bir hizmettir.
Bu hizmette temel amaç; müşterilerin yeni bir proje aşamasında zamanı verimli kullanmasını sağlamak ve maliyet açısından avantaj sunmaktır. Ayrıca kapsam ile ilgili olarak da; yapılan çalışmaların ve konulan hedeflerin maksimum oranda iş sonunda karşılanması amaçlanmaktadır. Kısacası proje yönetimi hizmeti; firmaların en kısa ve planlanan sürede, en az sapma ile hedeflerine ulaştırılmasıdır.

Proje yönetim hizmetlerinde yönetilen; projenin çıktısı olacak olan ürün yad da hizmet değil; direkt olarak ürün ve hizmetlerin ortaya konması için gerçekleştirilen projenin yönetim hizmetidir. Bu hizmete, tekrarı olan ve sürekliliği bulunan operasyonel işler dahil edilmemektedir.

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin

Çalışma Saatleri

Pazartesi 9:00 - 18.00
Salı 9:00 - 18.00
Çarşamba 9:00 - 18.00
Perşembe 9:00 - 18.00
Cuma 9:00 - 18.00
Cumartesi 9:00 - 15.00
Pazar Kapalı